
Comfortabel laden binnen je onderneming
Je wil graag de stap zetten naar elektrisch rijden. Maar hoe begin je daaraan? Welke oplossingen voor elektrisch laden zijn er en wat past er bij jouw bedrijf? Wij bieden voor elke ondernemer een passende oplossing.
Aanbod en producten
Onze laadpalen zijn geschikt voor elk type wagen, nu én in de toekomst.

“Eigenlijk was gisteren al het moment”
Wil je als ondernemer investeren in laadpalen? Dan is dit het moment volgens Florus Pool, CFO van Brothers Horeca Group. “Eigenlijk was gisteren al het moment. Maar denk wel goed na of het écht bij je past.”
"Doe het niet omdat de buurman het doet, maar omdat je duurzaam wil ondernemen en omdat je klanten er behoefte aan hebben. Zoek daarbij een partner die goed luistert en creëer samen een win-winsituatie. Ik zou het iedere ondernemer met een groen hart aanraden."
Stap voor stap naar je eigen laadpaal binnen je onderneming
Samen met je partnermanager ontdek je je behoeften en bespreek je de beste oplossingen. Voor nu, maar zeker ook voor de toekomst.
Stap 1
Inventarisatie wensen en behoeften op locatie
Samen met een van onze experts ontdek je welke behoeften er zijn en bespreken we de passende oplossingen.